Pretraživanje

Adresar Gradske uprave

Građani i gradska uprava > Upravni odjeli > Adresar Gradske uprave

grb_grada_labina.jpg (126 KB)
Titov trg 11, 52220 Labin, Hrvatska
Tel. centrala: +385 52 866 800

Upravni odjel za poslove Gradonačelnika, Gradskog vijeća i opće poslove
email: ured.grada@labin.hr

Radno mjesto Ime i prezime tel: e-mail:
v.d. Pročelnica Jasmina Milanović Ružić +38552866815 jasmina.mr@labin.hr 
Unutarnja revizorica   Sabina Aličajić +38552866818 revizor@labin.hr
Viša savjetnica za pravne poslove Loreta Blašković +38552866812 loreta.blaskovic@labin.hr
Viši stručni suradnik za informiranje Nino Bažon +38552866841 nino.bazon@labin.hr
Referentica za uredsko poslovanje Ernisa Suljić +38552866844 ernisa.suljic@labin.hr
Referentica za pisarnicu i pismohranu Ksenija Budanko Trevisan +38552866844 ksenija.budanko@labin.hr
Službeni vozač Boris Čekada +38552866844  

Upravni odjel za komunalno gospodarstvo i upravljanje imovinom

email: komunalni.odjel@labin.hr
Radno mjesto Ime i prezime tel: e-mail:
Pročelnik Donald Blašković +38552866861 donald.blaskovic@labin.hr
Savjetnik za komunalnu infrastrukturu Danijel Žužić +38552866865 danijel.zuzic@labin.hr
Viši stručni suradnik za pravne poslove Maja Babić Vidak +38552866830 maja.babic@labin.hr
Viši stručni suradnik za komunalnu naknadu Maira Licul Keba +38552866835 maira.licul@labin.hr
Stručni suradnik za poslovne prostore i javne površine Alen Paliska +38552866863 alen.paliska@labin.hr
Viši referent za komunalnu naknadu  Sandra Barković +38552866835 sandra.barkovic@labin.hr
Komunalno prometni redar Mario Staraj +38552866862 komunalno.redarstvo@labin.hr

Upravni odjel za proračun i financije
 
email: odjel-financ@labin.hr
Radno mjesto Ime i prezime tel: e-mail:
Pročelnica Marija Kadoić Balaško +38552866831
marija.kbalaskol@abin.hr
Viša savjetnica za knjigovodstvene poslove  Nataša Kos +38552866837 natasa.belusicl@abin.hr
Viša savjetnica za financijske poslove Neda Zahtila +38552866836 neda.zahtila@labin.hr
Savjetnica za planiranje i izvršenje proračuna Jasminka Kos +38552866833 jasminka.dundara@labin.hr
Viša referentica za računovodstvo
– financijski knjigovođa Proračuna
Margerita Cnappi +38552866833 margerita.cnappi@labin.hr
Stručna suradnica za računovodstveno - financijske poslove
Kristina Faraguna +38552866834 kristina.faraguna@labin.hr
Referentica za računovodstvo
– analitički knjigovođa 1
Elizabeta Derosi +38552866835 elizabeta.derosil@abin.hr
Referentica za računovodstvo
– likvidator/blagajnik
Karmen Verbanac +38552866832 karmen.verbanac@labin.hr

Upravni odjel za gospodarstvo i EU projekte
Radno mjesto Ime i prezime tel: e-mail:
Po ovlaštenju Gradonačelnika v.d. Pročelnica Jasmina Milanović Ružić +38552866815 jasmina.mr@labin.hr
Savjetnica za gospodarstvo i razvoj Patricija Terković +38552866817 patricija.terkovic@labin.hr
Viši stručni suradnik za međunarodne projekte Robert Mohorović +38552866817 robert.mohorovic@labin.hr
Viša stručna suradnica za europske projekte i javnu nabavu Dragana Jakovčić +38552866853 dragana.jakovcic@labin.hr
Stručni suradnik za međunarodne projekte i energetsku učinkovitost Davor Čerljenko +38552866817 davor.cerljenko@labin.hr

Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i izdavanje akata za gradnju

Radno mjesto Ime i prezime tel: e-mail:
Pročelnica Anamarija Lukšić +38552866828 anamarija.luksic@labin.hr
Viša savjetnica za imovinsko-pravne poslove  Nevina Miškulin +38552866822 nevina.miskulin@labin.hr
Savjetnica za imovinsko-pravne poslove Valentina Sinčić Vretenar +38552866823 valentina.vretenar@labin.hr
Savjetnik za investicije Dino Šumberac +38552866823 dino.sumberac@labin.hr
Viša stručna suradnica za investicije Irina Belušić Maggi +38552866847 irina.belusicm@labin.hr
Referentica za administrativne poslove Marina Poldrugo +38552866826 marina.poldrugo@labin.hr

Odsjek za prostorno uređenje i izdavanje akata za gradnju
Radno mjesto Ime i prezime tel: e-mail:
Voditeljica Odsjeka Renata Zulijani +38552866825 renata.zulijani@labin.hr
Savjetnica za prostorno uređenje
i gradnju
Josipa Juričić +38552866827 josipa.juricic@labin.hr
Viša stručna suradnica
za prostorno uređenje i gradnju
Sali Faraguna Peršić +38552866847 sali.faraguna@labin.hr
Upravni odjel za društvene djelatnosti
Radno mjesto  Ime i prezime tel: e-mail:
Pročelnik Borjan Batagelj +38552866841 borjan.batagelj@labin.hr
Viša savjetnica za kulturu, informiranje i odnose s javnošću Loredana Ružić Modrušan +38552866852 loredana.rm@labin.hr
Savjetnica za protokol i manifestacije - koordinatorica projekta Labin - Zdravi grad Vesna Blažina Hatić +38552866810 ured.grada@labin.hr
Referentica za zdravstvo i socijalnu skrb Gracijana Klapčić +38552866842 graciana.klapcic@labin.hr
Administrativna referentica Marina Brezac +38552866843 marina.brezac@labin.hr


;